פרופ' ביין ושות'

אודות פרופ' ביין ושות'

משרד פרופ' ביין ושות' הוקם בשנת 2003 על ידי פרופ' דן ביין, עו"ד יואב ביין ועו"ד ליאורה ביין והיינו משרד בוטיק ידוע ומדורג גבוה בדירוגי האיכות השונים של משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד מעמיד פרקטיקה משפטית מובילה, המקפידה על מצוינות משפטית ומתן שירות איכותי, מקצועי ביותר ובלתי מתפשר.

 

משרדנו ידוע בטיפול בתיקים מורכבים ומאתגרים, הדורשים חשיבה מקורית ויצירתית, עבודת צוות, אמונה בצדקת הלקוח ותעוזה. הכל תוך חתירה מתמדת להצלחת הלקוח – גם אם עניינו דורש פתרונות "מחוץ לקופסא".

 

האווירה הפתוחה, היחס האינטימי והאישי והטיפול המסור לו זוכים לקוחות המשרד הופכים את המשרד ל"אבן שואבת" ללקוחות רבים ואיכותיים, המכירים ביתרונות המשרד בשל השילוב בין מצוינות משפטית לבין היכולת ליהנות מיחס של משרד בוטיק.


בראש המשרד, עומד פרופ' דן ביין אשר פרש מכהונתו כסגן נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה ובית המשפט לעניינים מנהליים .פרופ' ביין הוא אישיות משפטית מוכרת ומוערכת מאד בחוגים נרחבים בישראל, ובכלל זה בקרב רשויות המדינה והמשפט, המוקירים את יכולתו לשלב בין חשיבה פרקטית ומקורית לבין ידע אקדמי רב-תחומי נרחב וניסיון שיפוטי עתיר שנים. איכויותיו אלו של פרופ' ביין ויושרתו מוטמעות ב"DNA" של המשרד, ותורמות למצוינותו.

משרד פרופ' ביין במספרים

2003

שנת הקמה

16

עורכי דין

3

מתמחים

25

סה"כ מועסקים

התפיסה הארגונית

התפיסה הארגונית של המשרד בנויה על כך שכל חבר בצוות המשפטי, החל מהמתמחה, המשך בעורך הדין הצעיר וכלה בעורך הדין הבכיר / השותף, הוא "בורג מרכזי" במערכת, אשר אמון על כל פרטיו של התיק המשפטי – מקטן עד גדול. בהתאם, הדרישות מכל חבר צוות הן למצוינות משפטית, ליסודיות וקפדנות, ולאיכויות אנושיות גבוהות.

המשרד מטפח ומעודד חשיבה משפטית ייחודית ועצמאית של כל אחד מחברי הצוות, ודואג לקידומם המקצועי-אישי.  

פרופ' דן ביין, מייסד המשרד - מספר על תפקידיו השונים

עו"ד שגיא רבינוביץ' - מספר על ייחודיות המשרד

עו"ד ליאורה ביין - מספרת על התרומה שבחשיבה משותפת עם מתמחים ועורכי דין

החיים אצלנו


הרמת כוסית במשרד

בפורים גם הילדים מגיעים לחגוג איתנו

פורים במשרד

Happy hour

פורים ונהנים

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

אנו מחפשים עורכי דין שמעוניינים במסלול של "התפתחות מואצת", בו הם מתפקדים כבר בתחילת דרכם במשרד באופן עצמאי, תוך "הגדלת ראש" ונטילת אחריות מלאה על התיק המנוהל.

עוד חשוב לנו שעורכי הדין יהיו "שחקני צוות", בעלי יחסי אנוש מעולים ויכולת לעבוד באופן מאומץ ויצירתי לטובת השגת מטרות הלקוח.

קרא עוד...

מתמחים

המתמחים במשרדנו פועלים הלכה למעשה כעורכי דין לכל דבר ועניין (כמובן תוך ליווי צמוד ולימוד מתמיד). המתמחים שותפים מלאים לניהול התיקים, החל מקשר רציף עם הלקוח, וכלה בהכנת מכתבים רשמיים, כתבי בי דין, ניהול דיונים בבתי המשפט, בגישורים, בבוררויות והופעות מול הרשויות השונות. 

קרא עוד...

בתקשורת

מכללת אלקאסמי בעתירה לבג"צ - משרד החינוך מפלה מוסדות חינוך ערביים

משרד פרופ' ביין ייצג את נמל חיפה אל מול המדינה בתביעה על שימוש בשטחי הנמל

פרטים נוספים

  • רח' מעלה השחרור 17
  • חיפה 33284
  • טלפון: 04-8668990
  • פקס: 04-8668991
  • כתובת אי-מייל - office@beinlaw.co.il
BESbswy