שריר, שיוו ושות' עורכי דין

קצת עלינו

שריר, שיוו ושות' הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט מסחרי, בכלל, ובמגזר ההיי-טק, בפרט. במשרד צוות בעל יוזמה ותודעת שירות, השם דגש על ניהול המשימה וניהול זמן, תוך שילוב מצוינות וחדשנות משפטית. למשרד לקוחות ישראליים ובינלאומיים, אשר עם רבים מהם מקיים המשרד מערכת יחסים הדוקה ומתמשכת. לאורך השנים רכש משרדנו מוניטין בתחומי ההיי-טק וההון סיכון והוא מייצג חברות עתירות ידע (פרטיות וציבוריות), קרנות הון סיכון מובילות ותאגידים רב-לאומיים. משרדנו ממוקם בעקביות, על-ידי מדריכי דירוג בינלאומיים, בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל בתחום ההיי-טק ובתחום המיזוגים והרכישות.


משרדנו מייעץ לתאגידים, בעיקר חברות עתירות ידע, בשלבי חייהם השונים. החל משלב ההקמה, הפעילות העסקית הראשונית וגיוס הון פרטי ועד לעסקאות של מיזוג ורכישה וגיוס הון ציבורי. בכל אלה, מדריך צוות המשרד את הלקוח בהתמודדות עם האתגרים המשפטיים, המאפיינים כל שלב ושלב בהתפתחות החברה.


משרדנו מייעץ גם לקרנות הון-סיכון, קרנות למתן הלוואות הון-סיכון וגופי השקעה אחרים, מקומיים וזרים כאחד. יעוץ זה כולל, בין השאר, פעילויות השקעה, טיפול בחברות פורטפוליו לרבות מכירה, מיזוג והנפקה לציבור של אותן חברות. אנו מייעצים גם לתאגידים רב-לאומיים שלהם פעילות בישראל בהקשר לפעילות המקומית השוטפת שלהם, לעסקאות מסחריות עם גופים ישראלים, השקעות בישראל ורכישת חברות בישראל, בפרט, וכן לגבי הסביבה החקיקתית והרגולטורית בישראל.


לאור האופי הגלובלי של עסקיהם של רבים מלקוחותינו, למשרדנו ניסיון רב בתכנון, ניהול משא ומתן וביצוע של עסקאות בינלאומיות, תוך סיוע בגישור על פערי תרבות וסביבה משפטית המאפיינים רבות מעסקאות אלו. הייעוץ הניתן ללקוחותינו מתבסס על ראיה רב-תחומית העושה שימוש ביכולות הצוות מתחומים שונים של המשפט, הנוגעים לעסקה המסוימת. אנו שואפים להגן על האינטרסים המשפטיים של הלקוח, תוך הנחייתו במורכבויות העסקה באופן יעיל ותוך עמידה בלוחות זמנים.


כל עורכי-הדין של המשרד שולטים בשפה האנגלית ברמה גבוהה, לחלקם רקע של לימודים ו/או עבודה בחו”ל ולאחרים רקע בינלאומי מסוג אחר.למה לעבוד אצלנו?

משרדנו מקפיד על מקצועיות מרבית של הצוות המקצועי ומהווה 'בית ספר' מצוין בכל תחומי העיסוק של המשרד. הצוות המשפטי של משרדנו מתעדכן באופן שוטף באמצעות ימי עיון, כנסים וישיבות צוות, בפסיקה, בחקיקה, בפרסומים אקדמיים ובהתפתחויות מהתחום המעשי. במקביל לכך, אנו מייחסים חשיבות רבה לרווחת הצוות המשפטי והמנהלי של המשרד ואנו שואפים לקיים סביבת עבודה שהיא הן מאתגרת מקצועית והן נעימה.

שעות העבודה במשרד הינן סבירות, תוך הקפדה על הימנעות מעבודה בשעות הלילה ומתן אפשרות ליום קצר יותר לכל מתמחה, בכפוף לאילוצי עבודה.


כמה עובדות עלינו

עובדה 1

מדריכי דירוג בינלאומיים ממקמים את משרדנו באופן עקבי בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל בתחום ההיי-טק ובתחום המיזוגים והרכישות, ואנחנו מוכרים כמשרד עורכי דין מוביל בתחומי עיסוקינו, הכוללים עסקאות מסחריות, דיני חברות וממשל, מיזוגים ורכישות, דיני ניירות ערך, תוכנה, חומרה, שירותי ענן, מטבעות וירטואליים, קלינטק, מדעי החיים, ביוטכנולוגיה ורפואה, הון סיכון, מימון ועוד. 

עובדה 2

טיפלנו בשנים האחרונות במספר עסקאות רכישה, מהגדולות בתעשיית ההיי-טק, כשאנו מייצגים חברות אשר ספקנו להן ייעוץ משפטי רב-תחומי במהלך כל שנות התבססותן וצמיחתן.

עובדה 3

אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי נטול-פשרות ללקוחותינו, אך מסרבים לקחת כמובן מאליו את הצוות שלנו. חשוב לנו לטפח ולשמר סביבת עבודה נעימה, מלמדת ותומכת. אנו מאמינים בעבודת צוות ובגיבוי הדדי.

עובדה 4

משרדנו נוהג להוציא באופן קבוע, כל רבעון, ידיעון משפטי הנותן סקירה מקיפה ומעמיקה בנושאים אקטואליים שעולים על סדר היום המשפטי. הצוות המשפטי כולו שותף לכתיבתו של הידיעון, מרמת המתמחה ועד לרמת השותף, במטרה לייצר ידיעון ברמה מקצועית גבוהה אשר ישמש עזר לקוראיו העוסקים בתחום.


אנחנו במספרים

1996

שנת הקמה

12

עורכי דין

2

מתמחים

18

סה"כ מועסקים

החיים אצלנו

טיול משרדי

מסיבת חנוכה משרדית

פינת יצירה לילדים

תחומי הגיוס שלנו

מתמחים

משרדנו יהווה יעד אטרקטיבי עבור עורכי דין ומתמחים המבקשים להשתלב במשרד עורכי דין דינמי ומוביל עם סביבה קולגיאלית.

אנחנו זקוקים לאנשים חושבים, יצירתיים, חרוצים ובעלי מוטיבציה להצליח ולהצטיין. בתהליך גיוס מועמדים לעבודה במשרדנו אנו מתמקדים בזיהוי ובגיוס מועמדים אשר ישתלבו הן עם אופיו המקצועי של המשרד והן עם אופיו החברתי. 


עורכי דין

משרדנו מציע תפקידים מאתגרים בסביבת עבודה נעימה ובלתי-פורמאלית לעורכי דין המחויבים למצוינות מקצועית נטולת פשרות והמכירים בערכם של עבודת צוות ושל שיתוף בידע.

הליך הגיוס כולל בדרך כלל שני ראיונות במהלכם פוגש המועמד את מרבית השותפים במשרד לצורך התרשמות הדדית.

פרטים נוספים

  • כתובת: ראול ולנברג 24, מגדלי זיו בניין D
  • עיר: תל אביב- יפו
  • טלפון: 03-607-4777
  • פקס: 03-607-4778
BESbswy