ד"ר א. קלגסבלד ושות', עורכי דין

קצת עלינו

ד"ר א. קלגסבלד ושות' הוא בוטיק הליטיגציה המוביל בישראל. משרדנו מופיע מדי שנה בראש דירוג משרדי עורכי הדין בתחום הליטיגציה.

המשרד עוסק בליטיגציה בכל ענפי המשפט – סכסוכים אזרחיים ומסחריים מורכבים, דיני תאגידים, משפט מנהלי, משפט חוקתי וועדות חקירה, משפט פלילי (עבירות צווארון לבן), דיני הגבלים עסקיים, דיני משפחה, דיני עבודה ועוד.

למשרדנו שיטת עבודה ייחודית. עם ניסיון של למעלה משלושים שנה בליטיגציה, ד"ר קלגסבלד מוביל בעצמו את הצוות בכל אחד מהתיקים המטופלים על ידי המשרד. כל תיק מטופל על ידי שניים עד ארבעה עורכי דין, בהתאם למורכבות התיק ולצרכי הלקוח. מספר התיקים הקטן יחסית בהם מטפל המשרד, מבטיח ללקוח את מלוא תשומת הלב של הצוות המטפל בעניינו. הצוות של ד"ר קלגסבלד מכוון תוצאה ומיישם חשיבה אסטרטגית, יצירתיות, עבודת צוות וכישורים בין-תחומיים במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור הלקוח.

כדאי להתמחות אצלנו

עובדה 1:

משרדנו הוא בית ספר מעולה למי שמעוניינים ללמוד את יסודות הפרקטיקה המשפטית בכלל והליטיגציה בפרט. המתמחים במשרד המתמחים עובדים, לאורך השנה, עם כל עורכי הדין והשותפים על התיקים שבטיפולם, תוך מעורבות מלאה בדיונים, בפגישות וכיו"ב. היסודות ושיטות העבודה שתלמדו אצלנו, ישמשו אתכם בעתיד בכל תחומי המשפט.


עובדה 2:

אנו מציעים למתמחים תנאים מהמעולים בשוק (שכר כ-10,000 ש"ח, משרד פרטי, חניה, מתנות בחגים, תשלום אגרות רישום, קורס הכנה לבחינות לשכה, ארוחות) והשתתפות בכל פעילויות המשרד.


עובדה 3:

מי שמצטרפים למשרדנו כעורכי דין, נהנים מתנאים ללא תחרות המבוססים על כישורים אישיים ולא על שנות ותק ועל שכרים של אחרים בני המחזור. מתמחים שאינם נשארים כעורכי דין במשרד נהנים ממוניטין המשרד בשוק וזוכים לביקוש גבוה בקרב המשרדים הגדולים ומשרדי הבוטיק המובילים.


קבלה להתמחות ושאלות נפוצות

כמה מתמחים מגייס המשרד מדי שנה?

משרדנו מגייס מדי שנה שני מתמחים מצטיינים.

מה הסיכויים להתקבל כעו"ד במשרד לאחר ההתמחות?

במשרדנו אין "מכסות". מתמחים מתאימים יקבלו הצעה להצטרף כעורכי דין.


מהן דרישות הסף לקבלה להתמחות?

אופי העבודה במשרד מחייב משפטנות ברמה גבוהה, שימת לב לפרטים ודבקות במטרה. לכן, רקורד של הצטיינות (למשל בלימודים, בצבא, בתיכון ובפעילויות אחרות), ממוצע ציונים גבוה (מעל 85 בקורסים הבאים: חוזים, נזיקין, חוקתי, מינהלי, קניין, סדר דין אזרחי, דיני ראיות), אנגלית טובה ורצון לעסוק במשפטים הם הכרחיים.

איך להגיש מועמדות?

ניתן לשלוח קו"ח דרך קודקס וכן:

באמצעות המייל - Smadar@klag.co.il

ובאמצעות האתר שלנו - www.klag.co.il

אנחנו במספרים

2008

שנת הקמה

6

מספר עורכי דין

2

מספר מתמחים

15

סה"כ מועסקים

החיים אצלנו

יום גיבוש TLV SHOW

חג שבועות

ערב בגנקי עם עינת שרוף

פרטים נוספים

  • בית גבור ספורט
  • רח' מנחם בגין 7, רמת גן 5268102
  • טל. 03-6110700 פקס. 03-6110707
  • אימייל office@klag.co.il
  • www.klag.co.il
BESbswy