תכירו, קריביז

בואו נתחיל מהשורה התחתונה - קריביז היא המקום לקבל את כל המידע על ניהול הקריירה שלכם ועל מקום העבודה הבא שלכם.

הכל נעשה פשוט, נוח וכיף יותר כשאתם בעניינים ויודעים מה קורה בתוך הפירמות המובילות, מה התנאים שכל משרד מציע, מי מוביל את התחום ובאלו פרמטרים, מי הטאלנטים והשמות בתעשייה ואיפה אתם ביחס לכל זה; הכל כדי שתוכלו לדעת מה הם הצעדים וההחלטות שאתם צריכים לקחת בקריירה שלכם, כדי שתהיו מבסוטים ממנה.

כי כשאתם אוהבים את מה שאתם עושים, אתם הכי טובים.

מה תוכלו
למצוא כאן?

קריביז מאפשרת לכם לדעת הכל על מקום העבודה הבא שלכם בעולם המשפט בישראל. מה ישאלו אתכם בראיון העבודה וממה החבר’ה שבאו לראיון הספיקו להתרשם, מה התנאים שהוא יודע להציע ואיך האווירה, היחס וההווי במשרד. מבחינת מודיעין אתם מכוסים. עכשיו נשאר לכם רק להשאיר פרטים אצל המעסיקים שעושים לכם את זה.

ואם זה לא מספיק, אז קריביז גם דואגת לעטוף וללוות אתכם בתהליך ניהול הקריירה שלכם, מרכזת, יוצרת ומשתפת כל פיסת ידע מקצועית מעולם הקריירה בתחום המשפט בישראל, כדי שתוכלו לדעת מאיפה להתחיל. כדי שתוכלו לדעת לאיפה להמשיך.

איך אנחנו
יודעים את כל זה?

אנחנו מרכזים שני מקורות מידע שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר:

הראשון: אנשים שעובדים במקום העבודה הבא שלכם. בקריביז תוכלו ליהנות מדירוגים, סיפורים וחוות דעת, ששיתפו קולגות שלכם. ולמה הם עושים את זה? כי הם רוצים לעזור לכם לקבל החלטות קריירה טובות יותר.

השני: מעסיקים שיש להם במה להתגאות. תנאי עבודה חלומיים, אווירה כיפית, לימוד, התפתחות ואופק מקצועי. קריביז היא גם פלטפורמה חדשנית בה המעסיקים המובילים בשוק מציגים את עצמם כמו שמציגים ב – 2018: בשקיפות, בכנות, בפירוט ובשפה של תכל'ס. ולמה הם עושים את זה? כי הם רוצים שתבואו לעבוד אצלם.

בואו לקחת חלק

אנחנו בקריביז מאמינים בפתיחות, שקיפות ושותפות, ומזמינים אתכם לשתף אלפי סטודנטים למשפטים, מתמחים ועורכי דין על ראיון העבודה שהרגע יצאתם ממנו או על כמה חלומי מקום העבודה שאתם עובדים בו.

הטיפים, הדירוגים והסיפורים שלכם יעזרו לכם להשפיע על התחום, ולעמיתים שלכם לקבל את החלטת הקריירה הבאה החשובה שלהם בצורה חכמה. בלי להיות דרמטיים מדי, אולי המשוב שלך הולך לשנות למישהי את הקריירה?

יש לכם משוב

או דירוג?

הוסיפו עכשיו